FK Středokluky A vs TJ Sokol Čísovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Pohár je doma... FK Středokluky vyhál turnaj v Kněževsi

Pohár je doma...  FK Středokluky vyhál turnaj v Kněževsi

Pohár je doma! V sobotu jsme hráli v Kněževsi. Přijeli jsme obhajovat loňské vítězství na tradičním letním turnaji pořádaném místním Sokolem a obcí Kněževes. Kromě nás a domácích ještě hráli Slavoj Suchdol a Sokol Sazená. V semifinále jsme hráli se Sazenou a ze začátku jsme se nestačili divit. Nastoupila na nás parta mladejch nagelovanejch frajírků(myšleno v dobrým, prostě tak všichni vypadali), běhavejch a prvních deset minut nám nepujčili balón. Hráli fakt dobře, dostávali se do šancí, ale Míra v brance jim chytil všechno, co nestačila odvrátit obrana. No, a tak jsme dali gól my, z prvního náznaku. David přeskočil jejich dvouapůlmetrovýho brankáře a vedli jsme. Pak se hra vyrovnala a do půle se nic nestalo. Na začátku druhé půle obrana trochu zaspala a bylo 1-1. Ale pak jsme hráli už jen my. Kuba Vorel dal na 2-1, za chvilku opět David na 3-1 a soupeř se sesypal. Ondra Suchan je dorazil gólem a 4-1 jsme vyhráli. Nakonec zaslouženě, kromě prvních 15 minut jsme byli lepší.

Druhé semifinále domácí překvapivě na penalty prohráli, tak byl náš soupeř ve finále ze Suchdola.

Doplnili jsme kádr a byli lepší od začátku. Brzy se trefil Slávek Katolický, pak soupeř vyrovnal, ale nevadilo nám to. David nám vrátil vedení, Kuba Vorel zvýšil už na 3-1. Po snížení dal Ondra Suchan na 4-2 a soupeř před koncem už jen snížil. 4-3 jsme vyhráli, trofej obhájili a šli slavit.

Turnaj odehráli- Míra Nepokoj, Jarda Plachý, Ondra Suchan, Michal Kozel, Vráťa Miškovský, David Kohout, Jirka Kubát, Tomáš Kopejtko, David Fábry, Kuba Vorel, Venca Štěpánek, Venca Knotek a Slávek Katolický.

Děkuji našim i půjčených hráčům za výkony, všichni jsme si užili prima den. A pochválit musím i Kněževáky, turnaj neměl chybu, přátelská atmosféra po celý den pokračovala i na výborné večerní after party. Takže, děkujem za pozvání, rádi to přijedem vyhrát zase za rok. TK7