Příští zápas

FK Středokluky A vs SK Nučice

Datum a čas konání: 11.5.2024 17:00

SK Slavia Drahelčice - FK Středokluky

Na první jarní kolo jsme si zajeli do Drahelčic. Krásné počasí, stovka natěšených diváků, tři rozhodčí, soupeř pevně držící předposlední příčku. Co si víc přát, že. Lepší výkon! Byla to fakt slabota. V první půli jsme byli pod tlakem. Pomalá rozehrávka z obrany, neviditelná záloha, útok neměl co hrát. Protože ani v domácím týmu žádnej Ronaldo nehrál, tak jim těch pár šancí Michal chytil. Přesto jsme šli do kabin s vedením 1-0. Gól odpovídal úrovni zápasu. Jarda z půlky odkopl balón směrem na branku a brankář skončil v síti i s míčem. Na začátku druhé půle domácí po sérii našich chyb vyrovnali. Asi nám to pomohlo. Hra ve druhé půli byla určitě lepší a záhy jsme šli opět do vedení. Povedenou akci zakončil pěknou střelou pod břevno Petr Hotovec. Oba celky měly ještě nějaké šance, došlo i na potyčky, naštěstí Jarda i Vadim zápas dohráli. Když už to vypadalo na tři body, Michal vyrobil zbytečnou penaltu a zápas skončil zaslouženou remízou 2-2. A šlo se na penalty. Aby to nebylo někomu líto, tak kopali úplně všichni. Protože Michal tři chytil, bereme bod navíc. S výsledkem je nakonec celkem spokojenost, s hrou ne. Nic, jedeme dál, derby s Kněževsí prostě musí být po všech stránkách lepší. Nastoupili jsme v sestavě - Kozel 6, Škarda 4, Jančár 4, Plachý 6, Picka 4, Kohout D. 5, Černý 6, Gabriel 4, Hotovec 5, Březina 5, střídající Vokurka 5. Jak všichni vědí, nejlepší známka je 10.