Příští zápas

FK Středokluky A vs SK Nučice

Datum a čas konání: 11.5.2024 17:00

FK Středokluky - FK Broumy

Poslední přátelák před zahájením jarní sezóny jsme odehráli v Hořovicích,na krásné umělce.Soupeř,účastník třetí berounské třídy, přijel z Broum. Zápas jsme odehráli v sestavě - Kozel, Škarda, Hotovec, Černý, Picka, Kohout Petr, Vilím, Kopejtko, Kohout David, Kovach, Březina, Kubát.

Mač jsme zahájili ve velkém stylu, soupeři jsme balon moc nepůjčili a ve 20 minutě jsme vedli 3-0. Pak nastoupil po dlouhém zranění Petr Kohout a za chvíli vstřelil nejhezčí gól zápasu. Bohužel do vlastní sítě. Když posléze vyběhl náš brankář daleko za vápno, při pokusu o kličku upadl a útočník pohodlně zavěsil, tak to bylo už 3-3. Tak také skončil první poločas.

Druhou půli jsme hráli proti silnému větru, vedli jsme ještě 4-3 a 5-4, aby jsme nakonec zachránili remízu 6-6 z pokutového kopu. To ale nebylo jen tak. První penaltu kopal David, slabou střelu mu brankář chytil. Naštěstí neví, že před exekucí musí rozhodčí písknout. Dostal ještě jednu šanci, ale brankář opět neměl moc práce. Za chvíli jsme kopali ještě jednu penaltu, tu Kuba proměnil. Pak se už nic nestalo.

Zápas hodnotím jako dobrý,hodně gólů, moc se nebránilo. Určitě i přes penalty byl David oporou, byl autorem utor hatriku. Tři góly dal i Kuba, oba s Davidem dělali svou rychlostí soupeři velké problémy. Obrana hrála v nestandartním složení, tomu odpovídal výsledek. Petr K., Fanda a Honzik hráli poprvé po dlouhém zranění, snad zůstanou všichni zdraví do jarní sezóny.

Za týden mistrák, tak “Děti moje,hrrr na ně!”