FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

Středokluky A – TJ Sokol Vonoklasy 3:5

FK Dobříč – FK Středokluky B  6:2

Zápasy Středokluky A - Vonoklasy a Dobříč - Středokluky B. V sobotu hrálo áčko doma. Přijely Vonoklasy. Pro nás dost neoblíbený soupeř. Většinou s nima prohrajem. Ale dvakrát jsme teď vyhráli, tak proč neprodloužit sérii, že jo. Mezitím ve stejný čas, jenom jinde jsme. Je to jiná vesnice. V Dobříči nastoupilo k poslednímu podzimnímu zápasu béčko. Na Míru skočil covid, tak jsme zkusili dalšího, asi patnáctého podzimního brankáře. Zdenda si odvážně stoupl do branky…a po půl minutě dostal gól. Začátek nám tedy nevyšel. Áčku jo, Kuba zachoval při úniku chladnou hlavu a poslal nás v desáté minutě do vedení. Pak se to posralo. Jako hned. Po rozehrání nákop do vápna uhrál Jančus hlavou, poslal Plichtičovi malou domu. Ten si bohužel na míč vyběhl taky. Takže parádní vlastenec. Stane se, no. Za deset minut jsme v obraně propadli a prohrávali jsme. Mezitím béčko zažilo krušnou desetiminutovku. Domácí hráli z kopce a po silném větru. A třemi góly toho využili. Zdenovi zhořkla premiéra, moc jsme mu nepomohli. Do půle se naštěstí už nic nestalo, tak jsme na příšerným hřišti prohrávali 4-0. To ve Středoklukách už v první půli gól nepadl. Ale museli jsme střídat. Zranil se Vráťa a samozřejmě Hofy. Musel nastoupit nemocnej Horny a měl jít hrát Mařena. Ale někam se schoval a do půle ho nikdo nikde nenašel. Začátek druhé půle áčku nevyšel. Během čtvrthodinky jsme dostali dva góly stav 1-4 nevěstil nic dobrého. Ale nevzdali jsme to. Mezitím jsme v Dobříči dostali další dva a tak jsme první set prohráli 6-0. Kanár, no. Druhý byl lepší. Valdík dal gól, pak po dlouhé době hrající Vilous připravil gól pro Kubu Řešátka, který si ho za svůj výkon zasloužil. Vilda mohl taky skórovat, ale své dvě šance nedal. Zdeno něco pochytal, tak jsme 6-2 prohráli. Zápas nestál za nic, čtvrtá třída, no. To o dvacet kiláků dál se děly věci. Snížil Horny, pak dal góla David a vyrovnání viselo na vlásku. Gól dali bohužel z protiútoku hosté a bylo rozhodnuto. Marek se konci konečně našel a fakt nastoupil. Po ještě delší době, než v Dobříči Vilda. Taky mohl dát gól a moc mě mrzí, že svou velkou šanci neproměnil. Tak jsme docela prima zápas 5-3 prohráli. Obě mužstva se pak sešli na hřišti a rozloučili se nepovedeným podzimem. Rozlučka byla skvělá, ostatně jako vždy. Áčko si ještě může vylepšit bilanci za týden v Drahelčicích.

Sestava áčka: Plichta, Miškovský, Jančár, Černý, Kohout P. a D., Katolický, Hofman, Plachý, Březina, Hotovec. Střídal Hornof, Vaňha, Tyxa.

Sestava béčka: Pecha, Kuting D. a F., Koutský, Moulis, Vilím, Picka, Kopejtko, Krejčí, Tejnický, Kubát, Řešátko, Zdvihal, Tolar.