FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

TJ Sokol Jeneč - FK Středokluky A 0:1

TJ Sokol Jeneč - FK Středokluky A    0:1

V sobotu jsme s áčkem jeli vedle do Jenče. Možná i trochu jako favorit, přece jenom domácí taky nejsou v ideální pozici, my minule vyhráli, tak proč to nezopakovat. Sice nám chybělo pět lidí, ale to se nedal nic dělat. Do brány se vrátil Michal a dopadlo to dobře. Nejen, že zápas odchytal celej, ale udržel i čisté konto. Né, že by měl nějak moc práce, ale v pravou chvíli vytáhl parádní zákrok a výhru zachránil. Nerodila se úplně lehce. Začátek nám vyšel, byli jsme lepší. David měl dvě slušné šance, ale podzim mu úplně nevychází. Pak se nám povedla pěkná akce, Peťas poslal parádní balón před bránu a Luky byl dostatečně důrazný v koncovce a zaslouženě nás poslal do vedení. A jako minulý týden, po gólu jsme přestali být aktivní a do poločasu jsme my, ani domácí do šance nedostali. Druhá půle byla podobná. Žádná sláva. Domácí hrozili jen ze standartek, my hráli ze zajištěné obrany a čekali na nějaký brejk. Pak Michal chytil tu gólovou střelu, my pár nadějných protiútoků měli, ale nevyřešili je dobře. Tak jsme 1-0 vyhráli. Byl to zápas, jak se říká o šest bodů, tak supr výhra. Musím zmínit výborný výkon slečny Zubkové v roli rozhodčí. V Jenči je to vždycky všelijaké, ale ona to zvládla parádně.

Sestava: Plichta-6, Miškovský-6, Hornof-7, Černý-7, Kohout P.-7, Katolický-6, Hofman-7, Pulchart-6, Szöcs-4, Březina-5, Kohout-5, střídal-Kopejtko.