FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

FK Středokluky A – FK Horoměřice 1:2

FK Středokluky A – FK Horoměřice  1:2

V sobotu hrálo áčko s Horoměricema. Bylo to dost bláznivý. Teda hlavně situace před zápasem. Jak odpadal jeden hráč za druhým. Vypadalo to, že budem hrát v devíti a bez brankáře. Nakonec jsme to dohromady dali. Museli jsme kompletně omladit. Tak nastoupil Valdík, Bahno, Jindra, Luky. Všichni hráči béčka. Díky jim, že do toho šli. Jako nejodvážnější byl ale brankář. Nastoupil Tomáš Halátek. Asi po patnácti letech. Kdo se nebyl podívat, neuvěří. Hele, odchytal to v pohodě. Zas nějak moc toho na něj nešlo, ale co bylo potřeba, chytil. Něco fakt pěkně. Jako jó, první gól asi chytit mohl, ale když potrénuje a něco zhubne, tak už se to nestane. Ale vážně,T om nám moc pomohl a myslim, že ho to bavilo. Zápas byl v režii hostí. Hrálo se vlastně skoro furt na naší půlce. Ale bylo to jiný. Naši se jen tak nedali a bránili zuby nechty. Fakt všichni bojovali. Na konci první půle se stal zázrak a první střela skončila v síti. Péťa Kohout si naběhl na vápno a parádní střelou otevřel skóre. Tak jsme v půli vedli 1-0 a vypadalo to dobře. Ve druhé půli tlak hostí, momentálně favorita celé soutěže, neustával. Když už jsem myslel, že gól nedostaneme, tak Fanda promáchl a Tomovi nenápadná střela prošla do sítě. Fakt škoda. Hosté pár šancí zahodili, ale ještě jedna akce se jim povedla a zblízka rozhodli. My už na vyrovnání neměli a tak jsme 2-1 prohráli. Před zápasem bych to bral, teď nás to všechny sere.

Sestava: Halátek-8, Škarda-6, Vaňha-7, Černý-6, Plachý-6, Pulchart-6, Hofman-7, Hornof-7, Kohout P.-7, Hotovec-7, Vilím-5. Střídal Koutský.