Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

FK Středokluky A - SK Černošice 0:2

FK Středokluky A - SK Černošice  0:2

První kolo nové sezóny odehrálo minulou sobotu naše áčko s Černošicemi. Ty ale přivezly skvělé mužstvo a prvních 35 min byly jasně lepší. Gól ale nedaly. Největší šanci měly hned v první minutě, výbornou kombinací jim jí připravila naše obrana. To bylo na infarkt. Jinak jsme se bránili celkem dobře. Pavlik se stal naši brankářskou jedničkou, bohužel je na půl hodinky. Chytal fakt dobře. Pak se srazil s útočníkem, musel střídat a podzim pro něj skončil. Nevím, kde ty brankáře mám furt brát. Do brány šel Jančus. Koncem půle jsme konečně byli nebezpeční i my. Petr Hotovec trefil tyčku, Kubovi gólovou hlavičku (asi první za pět let) na čáře vyhlavičkoval obránce. Škoda. Půle 0-0. Druhá půle začala dobře. Měli jsme trochu víc ze hry a dostali se do pár šancí. Největší měl David, nedal, a za chvilku jsme prohrávali. Nedáš-dostaneš bohužel zafungovalo. Za pár minut jsme dostali druhej a bylo po hře. No, nebyl to dobrý vstup do soutěže. Ale Černošice i s výborným černochem v sestavě (kde jinde by měl hrát) byly prostě nad naše síly.

Sestava: Holoubek, Doležal-5, Hornof(nová posila,vítej v klubu)-6, Černý-6, Plachý-4, Katolický-4, Kohout D.-5, Jančár-5, Kohout P.-4, Hotovec-5, Březina-5., Střídal Picka-5.