Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

FK Středokluky B - FK Mníšek pod Brdy 4:1

FK Středokluky B - FK Mníšek pod Brdy  4:1

V neděli hrálo béčko doma svůj poslední zápas? Přijela rezerva Mníšku pod Brdy. Počítali jsme s výhrou, nakonec byla, ale vůbec se nerodila lehce. Hosté přijeli převážně s dorostenci, nehráli vůbec špatně. Taky jsme je trochu podcenili. První půle byla dost vyrovnaná. A bez šancí. Jednu zahodil Luky, Míra taky něco chytil, ale byl to spíš boj. Druhá půle byla daleko zajímavější. Brzy se prosadil náš gólostroj Jindra. Na to, že chce pořád končit, dává v každém zápase gól. Pak nedal tutovku Picoš a hosté z protiůtoku vyrovnali. Vůbec měli zbytečně hodně šancí. Něco ubránil Slávek, něco chytil i za cenu zranění Míra. Ale víc se hrálo u brány soupeře. David trefil hlavou břevno a Bahnovu dorážku brankář nějak zázračně vyrazil. Pomohla nám penalta. Tom našel volného Kubinu ve vápně a obránce už stačil jen faulovat. Jiřina si penaltu i proměnil. Když pak zakombinoval Jindra s Lukym a ten dal na 3-1, bylo rozhodnuto. Nakonec se gólově prosadil i David. Druhá půle byla supr, jsme rádi za výhru. Na perfektním trávníku se to hraje.

Sestava: Nepokoj - 7, Picka - 7, Katolický - 8, Kouhout P. - 5, Vaňha - 6, Vilím - 6, Kubát - 6, Kopejtko - 7, Kohout D. - 6, Pulchart - 7, Koutský - 8, Špírek - 6.