FK Středokluky A vs TJ Sokol Čísovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

FK Středokluky A - TJ Sokol Jeneč 4:5

FK Středokluky A - TJ Sokol Jeneč  4:5

No, žádné radosti nás nečekaly ani tento víkend. Áčko hrálo doma derby s Jenčí a mohlo si vlastně už zajistit záchranu. Jako ještě teď nechápu, jak jsme mohli prohrát. Prosím, Vonoklasy, Hostivice, byly prostě lepší, prohra se dá pochopit. Ale tohle? Zoufalá Jeneč měla dostat v první půli šest gólů. Po deseti minutách jsme 2-0 vedli a vypadalo to na pohodovej zápas. Je naše blbost, že nebyl. Po rohu jsme dostali na 2-1, ale to by nevadilo. Zápas jsme kontrolovali, ale ze spousty šancí jsme dali už jen jeden gól. Tak jsme v půli vedli jen 3-1. Dva góly dal Kuba, jeden Petr. Fakt škoda, hráli jsme dobře, Slávkovi se dařilo vlevo, Kuba jim utíkal, jak chtěl, Jiřina si uhrál, co bylo potřeba, dobře jsme bránili. Druhou půli jsme totálně zesrali. Gól jsme dostali sice až po čtvrthodince, ale byl jen logickým vyústěním. Nešlo nám totiž nic. Góly jsme jim věnovali, porazil nás jeden útočník. Dopředu už taky slabota, jen Slávek ještě trefil hlavou břevno, ale najednou jsme 5-3 tekli a bylo po nadějích. Už jen Kuba snížil a byl konec. Jako tohle fakt nechápu, ještě nejsme zachráněný a může to být dost napínavý. Snad si to všichni uvědomujou.

Sestava: Pulchart, Miškovský, Jančár, Plachý, Kohout, Picka, Kubát, Černý, Katolický, Hotovec, Březina.