FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

Hodnocení podzimní sezóny

Tak ještě k podzimu, z pohledu hráčského kádru. Probereme jenom hráče áčka, v béčku nemáme slabiny. Než se zranil, tak chytal Kozlik. A dobře. Myslim,že chytal líp než v minulé sezóně. Nevyšel mu asi jen zápas v Kněževsi, stejně jako dalším spiťarům. Bohužel se na konci podzimu zranil a jaro nestihne. Post brankáře musíme nějak vyřešit. Určitě by mohl chytat Plichtič, brankář je dobrej, ale furt je někde na rybách, tak uvidíme. Na beku se zabydlel Vráťa, naše letní posila. Přišel odněkud z hor. Myslel jsem, že tam jsou jenom lyžaři. Ale příjemně překvapil, hlavně dozadu hrál výborně, dopředu to ještě vylepšíme. Na stoperu je stálice Jančus, má celkem stabilní formu, myšleno v dobrým. Mužstvo diriguje, zaskočí v bráně, supr. Přes Vánoce je potřeba udržet váhu a bude to dobrý. Uprostřed ho doplňoval Jarouš. Hele,minulé sezóny měl skvělý, byl možná náš nejlepší hráč, podzim podle mě až zas takový neměl, možná únava materiálu? S váhou stejnej úkol-hlavně aspoň udržet. Nalevo je jednička Péťa Kohout, hraje stabilně dobře, ať na beku, nebo v záloze. Jen mi pořád přijde, že má na víc. Hraje přes bolest, ale stejně. Možná kdyby se zklidnil? To je otázka pro psychologa. Vlevo hrává Milan, kvůli práci hraje ob zápas, to je určitě handicap, nemá takovou herní praxi, ale jsme rádi, že je tady. Nebo Picoš, vrátil se po zranění, pak ho zbrzdila nemoc, nebylo to úplně ono. Taky měl minulé sezóny lepší. Vpravo byli nejčastěji dva neúnavní univerzálové. Fanda na podzim mu někdy chyběl ten správný zápal pro hru, ale je pro nás nepostradatelný. Stejně jako David. Ale ani on neudržel výbornou loňskou formu. Asi to bylo zraněním a pracovním nasazením. Čekám od něj daleko víc. Do středu zálohy jsme v létě koupili Hofyho. Když se objevila šance ho získat, tak jsme neváhali. Přišel s ambicí být hvězda celé soutěže. No, to se zatím nestal. Určitě nezklamal, hraje výborně, ale má na víc. Ne svoji vinou to zatím neukázal. Dovolená, zranění, nemoc, to všechno mu zatím bránilo v rozletu. Vím, že na jaře nám to ukáže. Druhý nováček do středu zálohy je Slávek. Bydlí u nás, dlouho jsme o něj usilovali, konečně v létě přišel. A hrál ještě líp, než jsem čekal. Jako jó, hrál bé třídu, tak měl potenciál. Ale přišel z Hostouně, to určitě není záruka kvality. Ale jak říkám, příjemně překvapil, hrál fakt dobře. Péťa Hotovec hrál buď ve středu zálohy, nebo spíš v útoku. A líp než loni. Jeden z mála vystřelí z dálky, dává důležité góly, dostává se do šancí, fakt nám pomohl. Kdyby těch šancí proměnil o něco víc a o něco víc toho naběhal, byl by skvělej. Klasickej útočník je pro nás Kuba. Je výbornej. Pro mě jeden z nejlepších útočníků soutěže. Většinou ho nikdo nedohoní. Je pravda, že by mohl dávat víc gólů, častěji kombinovat i střílet a bůh ví co ještě, ale bez něj máme vždy problém. To je momentálně kostra našeho áčka, ostatní ho spíše jen doplňují. Problém trochu je věkové složení. Komplet mužstvo je starší třiceti let. S tím souvisí únava a častá zranění. Těch je opravdu hodně. Uvidíme, co dál. Žádné mladé posily nejsou aktuální, ale za pár let se tomu asi nevyhneme.

TK7

SK Třebotov