FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

FK Středokluky A - SK Nučice 2:0

FK Středokluky A - SK Nučice   2:0

Poslední kolo jsme hráli doma a přijely Nučice. Rozhodně jsme chtěli vyhrát. Potřebovali jsme si napravit reputaci po minulém debaklu. Taky jsme si chtěli pořádně užít rozlučku. A mít 19 bodů po podzimu by bylo supr. Byli jsme komplet, teda kromě brankáře (zaskočil Marťas z béčka), takže nic nebránilo třem bodům. Rodily se těžko. První půle byla dost vyrovnaná. Hra se většinou odehrávala ve středu hřiště, šance moc nebyly. Jedna se nám povedla. Kuba vyslal za obranu Hofyho a ten nezaváhal. Důležitej gól. Do půle se už nic nedělo, byl to spíš boj. Druhá půle teda dobře nezačala. Nučky začly hrát daleko odvážněji. A dostaly nás pod tlak. V prvních 20 minutách měly tak pět tutovek. Všechny je Martin chytil. Asi dvě zázračně. Opravdu nás podržel, je vidět, že se v béčku mezi výbornými fotbalistami dost zlepšil. Tlak hostů jsme ukončili gólem my. Už byla dost mlha, tak jsme ho moc neviděl. Po zápase mi řekli, že skóroval Petr Kohout. Tak gratuluju. On i s Jaroušem mi pak tvrdili, jak to na levé straně hráli druhou půli fakt výborně. Neviděl jsem tam, ale jak je znám, tak tomu moc nevěřím. Pak už Nučice rezignovaly. Výsledek jsme si pohlídali. Hezkou tečku mohl udělat Bahno, ale sám na malém vápně vysoko přestřelil. To jsem zrovna viděl. Prej co bych jako chtěl, on a dát góla. Přitom s nim hraju přes 20 let a už jsem ho asi tři dát viděl. Tak jsme 2-0 vyhráli. Jsme po podzimu šestý, máme 19 bodů, takže spokojenost. Trochu nad plán. Jen škoda prohry v Kněževsi, to mě fakt vzhledem k rivalitě mrzí. No, a pak byla rozlučka. Tam jsme silní. Ta se opravdu povedla. Potvrdilo se, že partu tady máme výbornou. Věřím, že to tak zůstane. Za podzim všem moc děkuju.

Sestava - Pulchart 9, Miškovský 7, Jančár 8, Černý 8, Plachý 7, Kohout D. 6, Katolický 7, Hofman 8, Kohout P. 8, Březina 7, Hotovec 6. Střídal Štěpka 6, Vokurka, Vaňha.