FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

FK Středokluky B - SK Slavia Drahelčice 1:2

FK Středokluky B - SK Slavia Drahelčice   1:2

To v neděli, to bylo jiný drámo. Na zápas s béčkem přijely Drahelčice, jasný aspirant na postup. A hrál se supr fotbal. Tuhý odpor hosté určitě nečekali. Měli mírnou převahu, dali i brzy gól, ale šancí jsme měli víc my. Hrál Kuba, rychlostně mu vůbec nestačili, ale koncovku většinou neřešil dobře. Něco zazdil sám, když šanci připravil, tak ostatní dopadli stejně. Na druhé straně Martin taky něco pochytal, bylo prostě na co koukat. O půli jsme prohrávali 1-0, ale vzhledem k průběhu jsme na body určitě mysleli. Bohužel hned na začátku jsme tradičně soupeři připravili gól, Jiřina místo Špírasovi nahrál jejich útočníkovi a bylo 2-0. Přesto se dalo bodovat. Fanda hrál výborně, ostatním se taky dařilo, všichni bojovali. Pak snížil Valdík a bylo drama. Tlačili jsme se za vyrovnáním, ale utekl nám útočník, šel sám na Marťase a ten ho před vápnem zastavil faulem. Když se nám totožná situace stala s áčkem v Újezdě a domácí gólman dostal jen žlutou, tak jsme byli nasraný. Martin dostal taky žlutou, tak se to asi takhle posuzuje. Čas nám ubýval, šance byly, David jich pár zahodil, hlavně jeho povedená hlavička volala po gólu. Chvilku před koncem Davida v šanci dost hrubě zkosili, ten do něj trochu strčil a strhla se mela. Docela hustá, zapojila se většina hráčů obou mužstev, chvilku trvalo, než se všichni vyblbli. Rozhodčí byl supr, celou situaci ustál v pohodě a všechny zklidnil. Ještě se dohrály tři minuty, gól jsme nedali, tak jsme 2-1 prohráli. Nějakej bod jsme si zasloužili, škoda. Berem to v pohodě, bavilo nás to, bylo hodně lidí, hlavně z Drahelčic, fotbal se všem líbil. A samozřejmě je zas pozveme v létě na turnaj. Ať to má šťávu.

Sestava - Pulchart 7, Vaňha 7, Špírek 7, Černý 9, Miškovský 7, Vilím 6, Kubát 6, Kopejtko 6, Kohout P. 7, Březina 7, Koutský 6,  Kohout D.7,Nepokoj -, Plichta -.