FK Horoměřice vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

TJ Sokol Kněževes – FK Středokluky A 1:1

TJ Sokol Kněževes – FK Středokluky A   1:1

V sobotu se hrálo velmi očekávané derby v Kněževsi. Začátek jara vyšel lépe nám, takže za normálních okolností bychom asi trochu favorité byli. Ale, z různých důvodů nám chyběli čtyři důležití hráči základní sestavy a mělo být hůř. Ještě nám těsně před zápasem vypadl Kuba Březina. Sice svojí Teslou zachraňuje svět, ale zase místo první půle musel ten krám nabíjet. Páč by nedojel, no. Kluci, kteří zaskočili, rozhodně nezklamali. Hlavně Bahno podal na stoperu výborný výkon. A do toho po dvaceti minutách odkulhal do té doby skvělý David. Oni o co jsou stopeři domácích pomalejší, o to jsou zákeřnější. Po Davidovi šli od začátku. No nic, do pole nastoupil po dlouhé době Plichtič (chvilku jsme čekali, až se převlékne, asi hledal hokejové ribano) a hrál taky dobře. První půle byla jinak vcelku opatrná, od vápna k vápnu, bez šancí. Do druhé půle nastoupil Kuba a za chvilku neměl problém utéct stoperům a parádně zavěsit. Skvělý začátek druhé půle nevydržel dlouho a domácí po závaru před naší brankou brzy srovnali. Pak už zbytek zápasu patřil spíše domácím. Mají dopředu dobrý mužstvo a několik šancí si vytvořili. No, něco jsme stihli ubránit, něco pochytal náš brankář, tak to skončilo 1-1. Bod berem, vzhledem k absencím byli domácí favorité. Derby s Kněževsí jsou vždycky prima zápasy.

Sestava: Střihavka, Mikšovský, Vaňha, Černý, Pulchart, oba Kohouti, Katolický, Plachý, Doležal, Štěpánek. Střídal Plichta a Březina.