SK Roztoky B vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00

FK Středokluky B – FK Dobříč 1:2

FK Středokluky B – FK Dobříč  1:2

V neděli přivítalo béčko Dobříč. Byli jsme celkem posíleni hráči áčka, ale moc znát to nebylo. Nebyl to extra pěknej fotbal. Taková čtvrtá třída, no. První půle stála za hovno. Jako skoro pokaždé. Proti sluníčku bylo prd vidět. Hosté se do pár šancí dostali, teda my jim je připravili, jednu proměnili, ale taky žádná sláva. Posledních 15 minut už bylo z naší strany lepší,ale ke gólu to nevedlo. Půle 0-1 ale šla otočit. Bohužel Jindra hned na začátku druhé půle z metru přestřelil prázdnou bránu. Pak se hrálo vlastně jen na půlce hostí. Šli jsme za vyrovnáním, ale šance jsme neřešili dobře. Jak to tak bývá, hosté se jednou dostali do brejku a zvýšili. Měli jsme ještě 20 minut, nevzdali to, ale vyrovnat se nepovedlo. David snížil a když chvilku před koncem gólovou hlavičku Tomovi obránce vyhlavičkoval z brány, bylo po nadějích. V sobotu i v neděli jsme sahali po bodech a máme prd. Věřím, že to příště zlomíme.

Sestava: Nepokoj-5, Miškovský-4, Katolický-4, Moulis-5, Kutting-5, Vilím-6, Kopejtko-5, Kohout D.-5, Krejčí-4, Doležal-4, Koutský-5, Kohout P.-5, Zdvihal, Hornof.