FK Středokluky A vs TJ Sokol Čísovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

TJ Klínec - FK Středokluky B 4:3 (pen. 5:4)

TJ Klínec - FK Středokluky B   4:3  (pen. 5:4)

Béčko hrálo v neděli v Klinci. Nejhorší na takovém zápase je cesta. Je to daleko a vždycky si nějak zajedem. Ale v poho, dojeli jsme a šli na ně. První půlhodinka nám vyšla, Ilja po rohu dal hlavou gól, měli jsme další šance, třeba Bahno šel sám bránu! Dost jsme toho zahodili. Vypadalo to na jasnou záležitost. No, pak jsme nějak polevili. To se nám stává. Hrajem to spíš na krásu a pro pobavení. Tak se domácí chytli a dvěma góly do půle otočili. Prohrát jsme ale teda rozhodně nechtěli. Druhá půle byla taková nervózní. Začátek nám moc nevyšel, spíš jsme se hádali, jak s rozhodčím, tak se soupeřem. Vyrovnal Ríša hlavou a šli za vítězstvím. Pak si ale Míra v bráně vybral slabou chvilku a pustil mezi rukama střelu asi z padesáti metrů. Sakra, zase jsme prohrávali a čas ubýval. Poslední dvacetminutovka byla v naší režii. Hrálo se skoro furt ve vápně domácích, ale pěkně jsme rozchytali domácího brankáře, který se překonával. Až pět minut před koncem ho prostřelil Pavlik. I pak jsme mohli rozhodnout, ale ten brankář další gólovou hlavičku vyrazil. Tak 3-3 a zase penalty. Picoš, Valdík, Tom i Špíra proměnili, Pavlik přestřelil. No, a protože Míra žádnou nechytl, tak bod navíc brali domácí. My zase aspoň trefili domů.

Sestava - Nepokoj 4, Miškovský 4, Špírek 5, Picka 6, Bureš 4, Vilím 5, Vaňha 6, Kopejtko 6, Holoubek 5, Vokurka 5, Hotovec 5, Pulchart -.