SK Třebotov vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

TJ Sokol Jeneč B - FK Středokluky B 5:2

TJ Sokol Jeneč B - FK Středokluky B  5:2

V neděli hrálo béčko v Jenči a místní rezervou. Mají takový mezinárodní soubor, ale hrajou fakt dobře. Nad očekávání jsme ale začli my. Než se domácí v horku rozkoukali, vedli jsme 2-0. Jiřina a Jindra parádně zakončili prima kombinace. Škoda, že domácí vzápětí snížili. Pak se to trochu uklidnilo, ale první půle byla supr. Šance byly na obou stranách, domácí pak z rohu vyrovnali. No jo, vedení 2-0 nám nedělá dobře. Necháme soupeře schválně vyrovnat a holt se to někdy nevyplatí. Mohli jsme jít znovu do vedení, ale po faulu na Davida tentokrát Jiřina penaltu nedal. Škoda, první půle byla výborná a vedení jsme si zasloužili. Druhá už nám tak nevyšla.  Gól jsme sice dali zase my, ale bohužel do vlastní brány. Peťasovu malou domů Míra dohnal až v síti a společně otočili skóre. No jo, stane se. Ještě mohl vyrovnat David, ale víc šancí už jsme neměli. Domácí jednu jo, pak ještě Peťas trochu nakopl dotěrného útočníka a z penalty uzavřeli skóre. Tak jsme 5-2 prohráli.

Sestava: Nepokoj - 4, Miškovský - 5, Kohout P. - 5, Plachý - 6, Vaňha - 6, Vilím - 6, Kopejtko - 6,Kohout D. - 6, Pulchart - 6, Kubát - 5, Koutský - 5, Katolický - 7, Škarda - 6.