FK Středokluky A vs TJ Sokol Čísovice

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

SK Nučice - FK Středokluky A 2:1 (pen. 5:4)

SK Nučice - FK Středokluky A  2:1 (pen. 5:4)

Áčko hrálo v sobotu v Nučicích a bylo to docela dobrý. Na výborně připraveném trávníku se hrál slušný fotbal. První půle byla vyrovnaná. Dobře jsme bránili, po dlouhé době hrál beka v pohodě Honzik, co prošlo, pochytal Pavlik. Nezvykle dobře jsme kombinovali. Jarouš i Peťas nahrávali našim, fakt supr.  Pak jsme z ničeho dostali chvilku před koncem půle gól a prohrávali. Ale ještě jsme stihli do šatny vyrovnat. Roh Kuby parádně trefil Petr Hotovec hlavou do šibenice. Fakt pěkný. Druhá půle byla v naší režii. Hrálo se vlastně jen kolem vápna domácích. Šance byly, hlavně oba dobře hrající Kubové mohli skórovat. I Honzik dvakrát dobře vystřelil. Z toho teda jednou na Pavlíka a donutil ho k jedinému zákroku ve druhé půli. Asi aby se nenudil. No, gól jsme nedali, hráli 1-1 a o další bod přišli při penaltách. Je jasný, že vždycky někdo nedá. To se stane. Ale myslel jsem, že Jarouš konečně svojí asi osmou penaltu promění. Tak snad jindy. Bod beru. V podstatě nám zajistil třetí třídu i na příští sezónu.

Sestava: Holoubek - 6, Miškovský - 6,Jančár - 7, Plachý - 7, Škarda - 6, Katolický - 7, Černý - 7, Doležal - 7, Kohout - 7, Hotovec - 8, Březina - 7.