SK Třebotov vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

FK Dobříč - FK Středokluky A 3:2 (penalty 9:8)

FK Dobříč - FK Středokluky A  3:2 (penalty 9:8)

Konečně jsme dočkali konce zimy a na první jarní kolo si zajeli do Dobříče. Domácí si užili chvilku slávy v kraji, teď byli po podzimu poslední u nás ve třetí třídě. Ale bylo jasný, že nás nic lehkého nečeká, že se místní budou chtít za každou cenu zachránit. Zápas byl strašnej. Díky kvalitě trávníku se vůbec nedalo kombinovat a hrát po zemi a díku extrémnímu větru se zase nedalo hrát vzduchem. Co se dalo dělat? Počkat, kam vítr odnese míč a tam o něj zabojovat. V první půli jsme byli trochu lepší. Povedla se nám jedna akce, Petr Hotovec parádně vyslal do šance Davida a ten nezaváhal. Jedinou šanci domácích Michal chytil a tak jsme šli do kabin s jednogólovým náskokem. Druhá půle byla ještě horší. Domácí přidali, hlavně na tvrdosti. A povedlo se jim hned vyrovnat. Dost jsme jim to pasivní hrou usnadnili. Do sedmdesáté minuty to byl jen boj a nic se nedělo. Pak si domácí hráč,pan Kadlec,postavil na půlce balon a parádní střelou s pomocí větru překonal špatně postaveného Michala. Jako dobrý, ale nenapadlo ho nic chytřejšího, než se z půlky běžet vysmát do očí našemu brankářovi. Nejen že pošramotil dobré vzájemné vztahy, ale reálně hrozilo ukončení zápasu. Hráč, který to mezi dospělými zkoušel i ve Spartě, tak s přehledem vyhrál soutěž o největšího trapáka okresu. Ale za pasivní hru jsme prohrávali zaslouženě. Pak jsme trochu začali hrát. Vyrovnat mohl střídající Bahno, ale dorazit do brány balon po Davidově hlavičce se mu nepovedlo. Pak dostal Péťa Kohout ránu loktem do hlavy a nevypadalo to dobře. S možným otřesem mozku jsme ho odvezli do nemocnice. V nervní koncovce se moc nehrálo, domácí všechno kopali daleko do pole, nebo přerušili faulem. Pak se za řeči nechal vyloučit Petr Hotovec a dohrávali jsme v devíti. Až poslední útok se nám povedl. Jančus vyslal Davida, ten ale parádně odclonil beka a přenechal balon rozběhnutému Kubovi, který v poslední vteřině vyrovnal. Tak zasloužená remíza, bod beru. Pak ale ještě ty přiblblé penalty. Trvalo to v tý kose asi půl hodiny, než domácí konečně bod navíc vyhráli. K tomu jim pomohl jednou z nejhorších penalt historie jindy suverénní Jančus.

Setava - Plichta, Miškovský, Jančár, Černý, Plachý, Doležal (posila,vítej v klubu), Katolický, Hofman, Kohout D., Březina, Hotovec. Střídal Kohout P., Vaňha. Známky příště, až se bude hrát zase fotbal. Hlavně, že je Peťas v pořádku. TK7

TJ Sokol Kněževes

Posledních 30 dnů: 617 | Posledních 7 dnů: 141 | Poslední den: 13