SK Třebotov vs FK Středokluky A

Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00

FK Středokluky B - SK Roztoky B 4:6

FK Středokluky B - SK Roztoky B  4:6

V neděli k nám přijelo béčko Roztok, aby změřilo síly s našim béčkem, které po dvou jasných výhrách zvenku čekalo další tři body. Roztoky ale přivezli dobré mužstvo a v první půli byli lepší. Jednoduchou hrou nás zatlačili a každý útok a standartka byla nebezpečná. Do vedení jsme šli ale my, protiůtok zakončil gólem David. Hosté brzy otočili. Mohli jsme srovnat, pár šancí jsme měli, rozhodně měl dát gól Petr. No, nedáš, dostaneš. Vzápětí si na druhé straně srazil míč do vlastní brány Valda. Málem si při snaze balon odvrátit natrhl rozkrok, takže to vlastně dopadlo dobře. Půli jsme tedy 3-1 prohráli. Do půle druhé jsme vstoupili s odhodláním něco s výsledkem udělat. Za chvilku to ale bylo už 4-1.Náš Moula vyšperkoval svůj kvalitní defenzivní výkon parádní střelou do šibenice. Bohužel opět do vlastní brány. Hele, když si dáš dva vlastence za zápas, těžko můžeš vyhrát. Míra v bráně něco pochytal, na naše střelce se nepřipravil, no. A když to bylo už 5-1, vypadalo to na ručník. Pak jsme se zvedli a zápas zdramatizovali. Vadim se trochu probral a snížil. Pak Petr po faulu na Toma krásně trefil trestňák. Petrovi se vůbec druhá půle vydařila. Když pak zafungovala už klasická spolupráce Toma s Jindrou, bylo to jen o gól. Vyrovnání viselo ve vzduchu. Nevím, proč nám rozhodčí upřel penaltu po faulu na Davida, a když hned hosté zvýšili, bylo rozhodnuto. Pak ještě David nahrál bráchovi do tutový šance, Petr trefil jen tyč a byl konec. Druhá půle byla supr, diváci se museli bavit.

Sestava - Nepokoj 5, Tyxa 5, Černý 7, Moulis 7, Kohout P. 8, Vilím 5, Kopejtko 7, Kohout D. 6, Kovach 4, Koutský 5, Kubát 5. TK7